LONG LINE ELEKTRONIKE
COMPANY LIMITED

Produkte

DC Imuniteti cores vetme (lle-SDC)

Përshkrim i produktit:


 • Furnizimi Aftësia: 500000Piece / në muaj
 • Trade Terms: EXW ,FOB,CFR,CIF
 • Termat pagesës: T / T, Paypal, L / C
 • Port: Beijing/Tianjin/Shanghai
 • Packing: Carton packaging with wood pallet
 • Detail Product

  Produkt Tags

  DC Imuniteti aktual cores vetme ( lle-SDC )

  TIM 图片 20190325142013

  Features:

  • Made nga materiale të vetme magnetike me pėrshkueshmėrisė të vazhdueshëm (μ = 1400-2000)

  Karakteristika magnetike:

  • Strange DC imuniteti aktuale, varg në fuqi aktuale (1.5A-200A)
  • Lineariteti të lartë, klasa e lartë e saktësisë, transformator në fuqi varg saktësinë 0,5-0,1 Class
  • stabilitet të mirë temperatura
  • Core kursim madhësia nga vëllimi dhe pesha

  APPLications:

  • DC transformatorët imunitet aktuale në njehsor elektronike Energji / metër vat-orë
  • Matëse transformator në sistemin e energjisë elektronik 

  parametër themelor

  artikull njësi syze
  B800 [T] ≥1.4
  br [T] ≤0.05
  Hc [Jam] ≤12
  μ 2000  

   图片 9

  cores Dimensionet standarde, saktësia në fuqi CT, maksimale DC aktuale varg imuniteti:

  Pjesa No.

  dimensionet Core

  Përmasat e përfunduara

  Saktësi CT

  DC Pajtueshmërisë

  1

  Φ14 × 20 × 10

  Φ12.1 × 22.5 × 12.2

  0,5-0,1 klasë

  60A

  2

  Φ16 × 21 × 10

  Φ14.0 × 24.7 × 12.5

  0,5-0,1 klasë

  80A

  3

  Φ17 × 22 × 10

  Φ15.3 × 24.4 × 12.3

  0,5-0,1 klasë

  80A

  4

  Φ17 × 24 * 8

  Φ15.3 × 26.3 × 9.9

  0,5-0,1 klasë

  60A

  5

  Φ18.5 × 24.5 × 6.5

  Φ16.5 × 26.5 × 8.5

  0,5-0,1 klasë

  100A

  6

  Φ21 × 29.5 × 5

  Φ19 × 31.5 × 7

  0,5-0,1 klasë

  105A

  7

  Φ25 × 32 × 6.5

  Φ22 × 34 × 8.5

  0,5-0,1 klasë

  150A

  8

  Φ30 × 40 * 8

  Φ27 × 42 × 10.5

  0,5-0,1 klasë

  200A

  Jo akull :
  Për referencë tuaj, parametrat standarde më sipër mund të ndryshojnë sipas kthehet tuaj projektuar posaçërisht dhe diametër spirale të transformatorit. Ne mund të projektimin dhe prodhimin e cores të përshtatshme sipas kërkesës tuaj të saktë.

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!