Лонг линија ЕЛЕКТРОНСКИ
Друштвото со ограничена одговорност

Зошто Изберете нас

 • квалитет на производите

  квалитет на производите

  Нашите производи се во согласност со SGS и RoHS стандарди.
 • силна продуктивноста

  силна продуктивноста

  Нашиот производен капацитет е околу 70 милиони парчиња нано-кристален и аморфни јадра годишно
 • брза испорака

  брза испорака

  По цел на купувачи е потврдена, ние ќе го организира производство на првиот време, и ние исто така може да резервирате суровини за клиент за да се исполнат итно потребни за да requirements.On нашите вообичаени производство денес е една недела.
 • Сервис

  Сервис

  Ние ќе ви даде повратни информации на клиентите во првиот време да се реши проблемот.

Лонг линија ЕЛЕКТРОНСКИ Друштвото со ограничена одговорност

Lle има напредна и автоматско производство на опрема и прецизни инструменти за испитување. Постојат повеќе од 80 автоматско навивање машини, 10 автоматски тестирање и сортирање опрема, автоматски машини за лимит, автоматски машини за пакување, итн Нашите капацитет за производство е околу 70 милиони парчиња нано-кристален и аморфни јадра годишно, вклучувајќи околу 20 милиони парчиња DC имунитет јадра и 40 милиони епоксиден премаз јадра. Нашата посветеност на квалитет вклучува ISO 9001 сертификат. вкупниот процес на контрола на квалитетот, вклучувајќи IQC, IPQC и OQC гарантира високо конзистентност, прецизност и сигурност на јадра. Нашите производи се, исто така, SGS и RoHS согласност. 

нашите клиенти

WhatsApp Онлајн Chat!