LONG LINE ELEKTRONIKE
COMPANY LIMITED

Pse na zgjodhet ne

 • Quality Products

  Quality Products

  Produktet tona në përputhje me standardet e SGS dhe RoHS.
 • produktivitetit të fortë

  produktivitetit të fortë

  kapaciteti ynë i prodhimit është rreth 70 milion copë nano-kristaltë dhe cores amorf në vit
 • ofrimit të shpejtë

  ofrimit të shpejtë

  Pas porosisë së klientit është konfirmuar, ne do të organizojmë prodhimin në herën e parë, dhe ne gjithashtu mund të rezervoj të lëndëve të para për të konsumatorëve për të plotësuar rendin e nevojshme urgjentisht detyrimet e tij.Të zakonshme data e prodhimit tonë është një javë.
 • shërbim

  shërbim

  Ne do të japë reagime të konsumatorëve në kohën e parë për të zgjidhur problemin.

LONG LINE ELEKTRONIKE COMPANY LIMITED

Lle ka avancuar dhe pajisjet automatike të prodhimit dhe instrumentet e testimit saktësi. Ka mbi 80 makina automatike dredha-dredha, 10 testimin dhe zgjidhja e pajisjeve automatike, makina automatike mbulimi, makina automatike paketimit, etj kapaciteti ynë i prodhimit është rreth 70 milion copë nano-kristaltë dhe cores amorf në vit, duke përfshirë rreth 20 milionë copë DC cores imunitet dhe 40 milion cores Veshje epoxy. Angazhimi ynë cilësisë përfshin certifikimit ISO 9001. Procesi i përgjithshëm i kontrollit të cilësisë, duke përfshirë IQC, IPQC dhe OQC garanton shumë konsistencë, saktësi dhe besueshmërinë e cores. Prodhimet tona janë gjithashtu SGS dhe RoHS përputhje. 

Klientët tanë

WhatsApp Online Chat!