LONG LINE ELEKTRONIKE
COMPANY LIMITED

FAQs

FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Janë produktet tuaja për mjedisin?

Po, cores produktet tona janë ekologjikisht dhe kanë certifikimit SGS, Materiali origjinal ne duke përdorur si material shtresë epoxy dhe raste ka RoHS dhe UL certifikimit too.

Rreth cores veçanta madhësisë, në qoftë se ju mund të japin.

Po, në qoftë se madhësia juaj është i veçantë, ne mund të bëjë për ju too.We mund të konsideroni rastin hapur mold.we kemi prodhimin rast, ata mund të hapur myk brenda 2 week.So kjo nuk është problem.

Rreth projekt të ri dhe performancës është shumë i lartë, mund të ju ofrojnë?

Për projektin e ri, ne do të mbështetur customer.We mund të bëjë testimin dhe prodhimin e mostrave për approval.We tuaj janë të gatshëm për të marrë projektin e ri dhe request.It e re është e dobishme për ne.

Në qoftë se cilësia e produktit nuk është kërkesa jonë, si për të bërë?

Së pari, ne do të shmangur këtë thing.we do të mostrave para grumbull production.After approval.We ynë ndaj klientit do të fillojë production.So të cilësisë do të takohen customer.As një rezultat i mospërputhjes tonë të performancës të produktit, ne do të bartë të gjitha humbjet e klientit.

Si në lidhje me paketën?

Rreth paketë, ne do të sigurohemi se është e sigurt nga shitja e ajrit ose shipping.Our deti tregtisë ka më shumë se 5 vjet eksperiencë në export.So ju nuk shqetësohen për package.On zakonshme, ne do të përdorim paletë për mallrat mbrojë.

Duan të punojnë me ne?WhatsApp Online Chat!